Filmo „Pakilau skrydžiui" išankstinė premjera

Dokumentinis filmas „Pakilau skrydžiui” fiksuoja įgyvendinto skrydžio be motoro „Sklandytuvais nuo jūros iki jūros: Lietuva – Ukraina" akimirkas. Tada 3 sklandytojai, pilotai Algirdas Šimoliūnas, Sakalas Uždavinys ir Ignas Bitinaitis ryžosi pirmam istorijoje tokio pobūdžio skrydžiui bemotorėmis priemonėmis, kuriuo siekė ne tik atskleisti sklandymo galimybes, bet ir paminėti Lietuvos šimtmetį bei įkvėpti Lietuvos žmones veikti, o Ukrainos – siekti savo laisvės. Pilotai įgyvendino tai, ką kiti vadino neįmanomu – jie per 5 dienas įveikė 1800 km. atstumą sklandytuvais nuo Baltijos jūros Lietuvoje iki Juodosios jūros Ukrainoje. Kelionė buvo kupina gausybės iššūkių, nuotykių, trikdžių ir visa tai užfiksuota šiame dokumentiniame filme.

Režisierius Valdas Babaliauskas, operatoriai Vismantė Ruzgaitė, Alius Aleškevičius, Paulius Aleškevičius, garso operatorius Jaroslavas Bobrovas, grafikos dizaineris Jonas Lenkutis.

Režisierius V. Babaliauskas, operatoriai Vismantė Ruzgaitė, Alius Aleškevičius, Paulius Aleškevičius, garso operatorius Jaroslavas Bobrovas, grafikos dizaineris Jonas Lenkutis.

Birželio 18 d. 19 val. dalyviai ne tik turės galimybę žiūrėti filmą, bet taip pat dalyvauti diskusijoje su pilotais A. Šimoliūnu, S. Uždaviniu, I. Bitinaičiu, antžeminės komandos vadove Ieva Šimoliūniene ir filmo režisieriumi V. Babaliausku. Pokalbį moderuos Aistė Audickaitė.

Renginyje gali būti fotografuojama ar filmuojama, todėl informuojame, kad galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, taip pat šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti paskelbti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar žiniasklaidoje.

Trumpai apie renginius:

Data: birželio 18 d.
Laikas: 17 val. ir 19 val.
Vieta: Konferencijų salė, V a.
Trukmė: 1 val. ir 1 val. 20 min.
Dalyvavimas: dalyvių skaičius ribotas (40 vietų), prašome registruotis:
birželio 18 d. 17 val. registracija › https://forms.gle/FYhvd5WvCWaYTYyn7
birželio 18 d. 19 val. registracija › https://forms.gle/r9soSFPhaWEafsuS8

Daugiau informacijos socialiniame tinkle „Facebook“:
birželio 18 d. 17 val. renginys › https://www.facebook.com/events/618813688725766/
birželio 18 d. 19 val. renginys › https://www.facebook.com/events/905890256549617/

Jei turite klausimų dėl renginio, kreipkitės el. paštu ieva@laikaski.lt arba tel. +370 621 48 691.