LaikasKi.lt – projektas, siekiantis žmones supažindinti su mažąja aviacija ir suteikti jiems galimybę ne tik skraidyti, bet ir tapti aviacinio pasaulio dalimi.

 

Mūsų veikla ir pasiekimai:

2020 m. dokumentinis filmas „Pakilau skrydžiui”, sukurtas remiantis skrydžio „Sklandytuvais nuo jūros iki jūros: Lietuva - Ukraina” faktais.

2018 m. rugpjūčio 1-7 d. suorganizuotas skrydis „Sklandytuvais nuo jūros iki jūros: Lietuva - Ukraina" (angl. Gliders Flight from Sea to Sea: Lithuania - Ukraine), pilotai: Algirdas Šimoliūnas, Sakalas Uždavinys, Ignas Bitinaitis. Plačiau straipsnyje>> Video>>

2017 m. liepos 29 d. - rugpjūčio 13 d. Pasaulio jaunimo sklandymo čempionato (FAI JWGC'17, Pociūnai) komunikacijos organizatorius. Facebook>> Youtube>> Video>>

2017 m. gegužės 5 d. LaikasKi.lt įkūrėjas, sklandytojas Algirdas Šimoliūnas dalyvavo trečiosiose Elektromobilių lenktynėse „Įsikrauk su "Energijos tiekimu": Vilnius – Palanga". Plačiau straipsnyje>> Video>>

2016 m. rugpjūčio mėn. suorganizuotas pirmasis istorijoje skrydis „Drauge sklandytuvais virš Baltijos šalių", pilotai: Algirdas Šimoliūnas, Sakalas Uždavinys, Ignas Bitinaitis. Plačiau straipsnyje>> Video>>

 

LaikasKi.lt portalas – keleivių ir pilotų susitikimų vieta be tarpininkų. Keleiviai bei pilotai čia ir dabar gali rasti informaciją apie skrydžius ir skristi! 

Nori skristi? Tai labai paprasta!

1. Atsidaryk skiltį SKRYDŽIAI->SKRYDŽIAI ir rask tinkamą skrydį pagal: vietą, laiką, kainą, priemonę ir kt.

2. Susiek su pilotu telefonu ar el. paštu ir rezervuokis vietą.

3. Sutartu laiku būk sutartoje vietoje ir kilk!

Nori ypatingo skrydžio? 

1. Atsidaryk skiltį SKRYDŽIAI->IEŠKAU SKRYDŽIO. Įvesk norimo skrydžio informaciją kuo tiksliau, pvz.: Gegužės 5 d. mano vestuvės. Norėčiau skristi su žmona virš Trakų. Tel. numeris. Tavo kontaktiniai duomenys bus matomi tik puslapyje prisiregistravusiems pilotams.

2. Lauk, kol su tavim susisieks pilotas. Kol lauki patikrinkir siūlomus skrydžius skiltyje SKRYDŽIAI, nes galbūt ten rasi skrydį, kurio ieškojai.

4. Pilotui su tavimi susiekus telefonu ar el. paštu, susitark su juo ir rezervuokis vietą.

5. Sutartu laiku būk sutartoje vietoje ir kilk!

LaikasKi.lt svetainė yra keleivių ir pilotų susitikimo vieta, tačiau už susitarimą dėl skrydžio ir skrydį atsako pilotas ir keleivis. 

Esi pilotas? Kviečiame prisijungti!

Pilotai LaikasKi.lt veikloje gali dalyvauti tik užpildę kvalifikaciją patvirtinančią registracijos formą. Platesnę informaciją apie kiekvieną pilotą galima rasti skiltyje: PILOTAI. 

Tik prisiregistravę pilotai gali talpinti informaciją dėl planuojamų SKRYDŽIŲ, matyti IEŠKOMŲ SKRYDŽIŲ kontaktinę informaciją, talpinti SKELBIMUS dėl orlaivių nuomos/pardavimo. 

 

Turite klausimų, pasiūlymų? Bendraukime:

LaikasKi.lt įkūrėjas, pilotas: Algirdas Šimoliūnas, algirdas@laikaski.lt, +3706 875 9943

LaikasKi.lt projekto vadovė: Ieva Šimoliūnienė, ieva@laikaski.lt, +3706 214 8691