Ieva Liekytė Asociacija Pilotai.lt

Pažintiniai mokomieji skrydžiai virš Kauno bei pažintiniai skrydžiai į Jūsų pasirinktą vietą!
Galimybė skristi vienam arba trims asmenims! Bus linksma :)

Patirtis- nuo 2012m.
Turimos licencijos- ULO; PPL.

Laikas kilti, su asociacija "Pilotai.lt" !

www.pilotai.lt
ieva@pilotai.lt

Profile picture for user Ieva Liekytė Asociacija Pilotai.lt

Atsiliepimai

Ne kartą teko skristi kartu su Ieva, bei kartu pasiimti gimines ir draugus - įspūdžiai puikūs. Pati geriausia pilotė, tikra profesionalė! :)
Super pilotė, geriausi pakilimai ir nusileidimai, super vaizdai, smarkiai rekomenduoju, tikrai nepasigailėsit !!!! :))
Superwoman! Skrist kartu su tikra pilote, matyt, kad ji tikrai žino ką daro ir visa tai ne sėdėt gale dideliam lėktuve keleiviu. Dalykėlis, kurį tikrai verta patirti!:)
Pirmą kartą skridau tokio tipo lėktuvu ir tikrai jaučiausi saugiose rankose. Kylant, leidžiantis bei paties skrydžio metu. Be to, per ausines buvo galima išgirsti dainų fragmentų. All in all, Puiku!
Rekomenduoju 5/5! Su puikia pilote savo miestą pamatyti iš viršaus - įsimintina pramoga.
Nerealus jausmas pakilti su Ieva (su vyru pilotu nebūtų taip įdomu, patikėkit☺!) ir pažvelgti į miestą iš paukščio skrydžio! Jautiesi toks besvoris... Mielai pakartočiau ir visiems rekomenduoju. Gero vėjo ir šaunių skrydžių!
P.S. išduosiu paslaptį tiems, kas nežino - Ieva ne tik puikiai skraido, bet ir šauniai dainuoja ☺
Tai buvo nuostabiausias jausmas, skristi pirmą kartą, su tokia žavia ir linksma pilote! Šiek tiek bijau aukščio tačiau su ,Ieva ne tik jaučiausi saugiai, bet norėjau kilt dar auksčiau! Tiesiog nepakartojama pilotė! Su didžiausiu noru skrisiu dar!
Tai buvo nuostabiausias jausmas, skristi pirmą kartą, su tokia žavia ir linksma pilote! Šiek tiek bijau aukščio tačiau su ,Ieva ne tik jaučiausi saugiai, bet norėjau kilt dar auksčiau! Tiesiog nepakartojama pilotė! Su didžiausiu noru skrisiu dar!
Pirma karta skridau tokiu lektuvu, atrodo lyg ir turejo buti kazkoks jaudulys, baime, bet su Ieva niekas nebaisu! Labai patikima, tikrai ismano tai ka daro, tvirtai ir uztikrintai pilotuoja lektuveli ir turi labai gera humoro jausma:) smagu, gera, miela buti, skristi, kilti ir leistis.:) tik geriausi ispudziai, tikrai dar skrisiu:)
Kartą teko skristi kartu su Ieva. Pilotavimo įgūdžiai nepriekaištingi, nuotaika srydžio metu nereali. Superrr! :)
Charizmatiska bei protinga mergina kuri lengvai suvaldo lektuveli, todel ir nebaisu bei gera atmosfera skrendant, aciu!
Nors ir nelabai jaukiai jaučiuosi būdamas aukštai, bet skrendant kartu su Ieva tos baimės kaip nebūta. Kodėl? Net nežinia ar dėl to kad baimės prieš panelę rodyti nesinori ar todėl kad skrydžio metu tiesiog tvyro nuostabi atmosfera? Bet viena aišku pirmiesiams skrydžiams geresnės pilotės nėra, visad palaiko kontaktą su keleiviu ir įspėja apie kiekvieną staigesnį manevrą. Tiesiog nuostabi pilotė, o kiek teko girdėti ir gera dainininkė. Skrydau kelis syk ir tikrai dar skrysiu šiais metais. Ieva ar pasiruošusi pademonstruoti ir dainavimo įgūdžius?

P.S. Skrendant(ypatingai saulėtą dieną) patartina turėti akinius nuo saulės
Skrydis buvo nuostabus! Pirmas ir toli gražu nepaskutinis. Širdingas Ačiū Pilotei Ievai ;) už profesionaliai pilotuojamą skrydį virš Kauno ir šiltą bendravimą ir už tai, kad supažindino su aviacija :)
Patyriau tiek nuostabių emocijų. Esu labai laiminga! Ypatingai patiko fantastiškas skrydis virš Kauno. Pilotė Ieva - tikra šaunuolė! Buvo be galo gera mėgautis jos profesionalumu. Ačiū už nuostabų laiką :)
Toks šiltas ir mielas sutikimas,lyg būtume pažįstami ilgus metus. Jaučiamas profesionalumas kiekviename žingsnyje ir žodyje. Jeigu kilti į dangų tai tik su Ieva ir jos šypsena! ;)
Nuostabi pilotė, savo srities profesionalė.. Skridome pirmą kartą, paliko neišdildomą įspūdį ir norą sugrįžti dar kartą. :) Ačiū už nepamirštamą vakarą ir nuostabius vaizdus, kuriais galėjome mėgautis!
Meilė iš pirmo skrydžio! Puikus skrydis, puiki nuotaika, puikūs vaizdai, ir dar geros muzikos duoda pasiklausyt! Ačiū Ieva :) pačios didžiausios rekomendacijos!
Tai įspūdis ir patyrimas, kuris įrašomas į geriausių mano patirtų dalykų sąrašą...
Skridome šiltą vasaros sekmadienio vakarą. Pilotė Ieva Liekytė nuo pat pradžių sukėlė saugumo ir pasitikėjimo jausmą.
Viskas buvo taip sklandu ir taip profesionalu, jog man teliko mėgauti nuostabiais vakarėjančio Kauno vaizdais...
O Ieva pasistengė, jog šie vaizdai būtų ir nufilmuoti, ir užfiksuoti gražiausiomis nuotraukomis.
Laukiu kito laiko skristi su laikaski.lt!
Sky is the limit!
Ačiū!
Jeigu bijote aukščio ar turite truputį skrydžio baimės, tai pilotė Ieva jus ne tik nuramins leisdama malonią muziką į ausines, bet ir palaikydama smagų pokalbį. Ir dar net ir papilotuoti lėktuvą leis!
Skrydis fantastiškas, Ieva tikra savo srities profesionalė :)
Viskas tiesiog labai labai, nera ka ir pridurti tiesiog pabandykite ir pamatysite, kad yra gyvenime geru emociju nuotykiu kurie teikia dziaugsma ir prasme gyvenimui!
Apžvalginis skrydis virš Kauno su pilote Ieva - dovana mamai. O mums, vaikams, dovana matyti mamą susižavėjusią, su virpančiomis rankomis bei baikščia šypsena ir laimingą. Gerų skrydžių ir žavingų akimirkų visiems.
Buvo nuostabi patirtis, o Ieva-viena šauniausių piločių, kurias man teko sutikti! Ačiū begalinis!!
Super - lengvas malonus skrydis su puikia Pilote ! Norisi sugrįžti dar ir dar :)) keliu nykštį !
Neapsakoma patirtis ir nuostabiausi įspūdžiai. Tu ne tik skendi ir grožiesi vaizdais, bet dar ir gali pats pilotuoti lėktuvą! O dar kai šalia tokia šauni pilotė - ekstremalė. Tikra egzotika 👍😁
Nereali pilotė! Tiek kaip srities profesionalė, tiek kaip žmogus. Jokios įtampos skrydžio metu. Jaučiamas užtikrintumas tuo, kas daroma. Itin komunikabili pilotė, nevengia taikliai pajuokauti ir taip nuima bet kokį stresą ar įtampą. Aprodo, kur kas yra, kurioje pusėje pažiūrėti į vaizdingas vietoves, dar prieš skrydi supažindino su oro sąlygomis, trumpai pristatė, kas kaip bus :)
Labai džiaugiamės, kad skrydį atliko Ieva. Bendraujanti ir bendradarbiaujanti! :)
Pati charizmatiškiausia sutikta pilotė! Jos valdomas lėktuvėlis kažin ar gali atrodyti patikimiau! Ačiū už puikų laiką! 🌹 ✈
Skrydis su Ieva paliko didelį įspūdį, laikas pralėkė neapsakomai greit ir užkrėtė nuostabiausiomis emocijomis. Ačiū!
Skrydis su Ieva, buvo toks, jog būtinai rekomenduosiu jį savo draugams. Ačiū už puikius įspūdžius !
Kadangi tai buvo pirmas kartas kai skridau lėktuvu, buvau ištiktas didžiulės nuostabos. Vaizdai kvapą užgniaužė. Be to, Ieva yra simpatiška ir maloni.
Tai geriausias nuotykis, kurį tik esu patyręs savo gyvenime.
Oi, kaip aš bijojau... Bet Ievos žavesys ir profesionalumas nugalėjo. Delnai prakaitavo, bet širdis džiaugėsi. Dangus nėra mano stichija, bet tikiu, kad padedamos Ievos - praplėsiu savo komforto zoną! Gero vėjo!
Nuostabi patirtis! Ieva puiki pilote, kuri nuolat sypsosi, kalbina ir netiketai ore atlieka triuku,kurie visa skrydi padaro dar ispudingesni!! Aciu aciu aciu buvo puiku!! 👍🏼✈️♥️
Nuostabi patirtis! Ieva puiki pilote, kuri nuolat sypsosi, kalbina ir netiketai ore atlieka triuku,kurie visa skrydi padaro dar ispudingesni!! Aciu aciu aciu buvo puiku!! 👍🏼✈️♥️
Puiki pilotė, labai patiko. Su mielu noru skrisčiau dar 👍
Niekada neišdils iš atminties nuostabus pusvalandžio skrydis virš Kauno su ultralengvuoju CT lėktuvu, pilotuojamu mielos profesionalios pilotės IEVOS. Tokiu lėktuvu teko skristi pirmą kartą, bet norėčiau dar ir dar... Nejutau, kada pakilome nuo žemės, atrodo, taip lengvai ir paprastai, lygiai taip pat nejučia nusileidome "o!, jau riedame žeme..." Manau, tai pilotės Ievos profesionalumo dėka. Ramu ir gera skristi pilotuojant mielai, charizmatiškai, ypatingai dėmesingai Ievai ("ar nebijote? ar nesūpuoja? ar ausų neužgulė? ir t.t.) O vaizdų grožis! Ieva parodė nuostabią marių įlanką, patarė, į ką atkreipti dėmesį...liko tik mėgautis matomais Kauno, Nemuno, Neries apylinkių vaizdais. Nuoširdžiai dėkoju pilotei Ievai už malonų bendravimą, rūpestingumą, parodytą dėmesį ir puikų skrydį. Ieva, su Tavim skrisčiau rami ir į pasaulio kraštą! Ačiū! Kas neskridote - būtinai pabandykite! Nerealūs įspūdžiai!
Tobulas jausmas pamatyti savo gimtąjį miestą iš viršaus, vaizdai atimantys žadą ir nepalyginami su nuotraukomis. Jei kyla klausimų dėl baimės, tai bijot nėra ko, o jei nerimaujat, jus tikrai nuramins Ievos šypsena ir optimizmas. Jei norit nuveikti kažką spontaniško atvykę į Kauną, dėl skrydžio galit susitarti per valandą, o tai irgi labai didelis pliusas :) tikiuosi tai ne paskutinis kartas ore :)
Puiki pilotė! Jau nekalbant apie tai, kad graži ir protinga moteris, su kuria galima apskristi visą pasaulį:)
Nuostabus skrydis ir patirtis Ieva respect pilote butinai skrisim dar👍🏻👍🏻👍🏻😃
Pilotė - 10 balų, lėktuvas - 10 balų, vaizdai - 10 balų, įspūdžiai - 10 balų. Vienintelis minusas, kad tenka nusileisti... Reziume - BŪTINA tai išbandyti. Tiesa gali greit išsivystyti priklausomybė!
This why knowing how you can get an advert noticed on Craigslist is vitally crucial that you making the top out
on this valuable website. Have the corporation demand immediate payment with the tickets.
<a href="https://allofcraig.org/">all craigslist search</a>
org can be a website that allows that you buy and selling merchandise and services -- anything from a well used computer to
lawn mowing services -- online. Your message will
get shipped to Craigslist's database, where it can then be forwarded to your user.
Roo Lan recognizes that like a CNA is a uniquely challenging occupation, but considered one of vital importance for the world of medical care and wants to be sure that how
long are cna classes cna classes near me for free - https://cnaclasses.us.com/ cna classes some
states will allow the certified nursing assistant to earn additional
certifications so they can administer medications. The exception is in the event the
hospital operates a special unit that provides long-term nursing care, similar to some free-standing nursing and
rehabilitation facility cna 2 classes https://cnaclasses.us.com/ cna classes
in raleigh nc this career path can be an opportunity
to have a stable and well- compensating job in rhode island.
Roo Lan recognizes that like a CNA is a uniquely challenging occupation, but considered
one of vital importance for the world of medical care and wants to be sure that how long are cna classes cna classes
near me for free - https://cnaclasses.us.com/ cna classes some states will allow the certified nursing assistant to earn additional certifications so they can administer medications.
The exception is in the event the hospital operates a
special unit that provides long-term nursing care, similar
to some free-standing nursing and rehabilitation facility cna 2 classes https://cnaclasses.us.com/ cna classes in raleigh
nc this career path can be an opportunity to have a stable and well- compensating job in rhode island.
Patiko viskas!
Gražu.
Įdomu ir smalsu...
Lėktuvo ‘įgula’ tiesiog žavinga!
Pabandykite, jeigu bijosite skristi, bent susipažinsite su lėktuvo kapitone 😊.
Nors vasara tik prasideda, jau esu tikras, kad padariau du geriausius ir įsimintiniausius šios vasaros pasirinkimus. Pirmas, kad pasirinkau išbandyti skraidymą, antras, kad pasirinkau tokią nuostabią pilotę! Nuo pačios skrydžio pradžios pajauti, kad esi šalia merginos, kuriai skraidymas yra gyvenimo aistra, o ne atsibodus pareiga. Ieva, ačiū už nuostabų laiką ir vos tik bus galimybė susitiksim vėl!
Visiskai tobulai praleistas laikas. Nuostabus skrydis, fantastiski vaizdai ir itin smagi atmosfera :) aciuka
Skrydis buvo nerealus !!! Tas jausmas... Žodžiais išreikšti neįmanoma.Ačiū Ieva !!!!
komentaras trumpas, nepakartojamas jausmas,profesionalu, tobula.Tai idealus derinys kai pomėgis susilieja su žmogaus dvasia. Ačiū Ieva,tikrai grįšime pakartoti daug kartų.
Wow kažkas nerealaus 😍😍😍 ačiū pilotei Ievai už nuostsbų skrydį 😉😉😉
Puikus skrydis, nepakartojama! :) Siūlau viesiems išbandyti! :)

Komentuoti