Algirdas Šimoliūnas

Aviacija - tai mano gyvenimo būdas. Skraidau jau 15 metų. Esu idėjinis LaikasKi.lt projekto vadovas.

Orlaivių tipai: Sklandytuvai ir Lėktuvai.
Patirtis: 1100 val.
Dalyvavau: Lietuvos sklandymo čempionatuose, Jaunimo Pasaulio sklandymo čempionate, Pribina Cup Nitra sklandymo čempionate, Lietuvos precizinio skraidymo čempionatuose, Lėktuvo ralio čempionatuose.

Kontaktai: +37068759943, algirdas@laikaski.lt.

Profile picture for user Algirdas Šimoliūnas

Atsiliepimai

Aciu.
Dėkoju Algirdui, puikus pilotas.Emocijos tik pačios geriausios. Kai pakilome, galėjau mėgautis nuostabiais vaizdais, gamta, dangumi. Jau planuoju sekantį skrydį :)
Super skrydis! buvo nerealu! Ačiū puikiam pilotui!
Su Algirdu jau skridau ne kartą ir ne tik dėl to, kad mėgstu kartais pakilti į orą, bet ir dėl to, kad labai juo pasitikiu. Su juo skristi man labai saugu. Šaunus pilotas!
Vieną gražią vasaros dieną man nusišypsojo laimė – prmą kartą gyvenime bemotoriu sklandytuvu pakilti virš miesto ir į kasdienį gyvenimą pažvelgti iš aukščiau... Mane skraidino saugiai ir patikimai jaunas, ramus, dalykiškas ir keliantis 100% pasitikėjimą pilotas - Algirdas Šimoliūnas. Patyriau daugybę nepakartojamų įspūdžių! Jo dėka galėjau būti paukščiu, galėjau būti vėju, galėjau tyliai ir švelniai sklandyti ore... Akimirkai viską pamiršti, sustoti, palikti, tiesiog būti...
Esu labai dėkinga Algirdui ir draugams iš ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto už tokią nuostabią dovaną!
Wow, geras blog'as! Kiek laiko blogini? Visas web'as yra nuostabus, bei ir turinys!|

Also visit my homepage - <a href="https://gametrade.lt/">pc zaidimu skelbimai</a>

Komentuoti